Holowanie Wrocław

Awaria samochodu, kolizja czy wypadek może przydarzyć się każdemu z nas.

Pomoc drogowa Wrocław

Niejednokrotnie na drodze znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia i nie możemy kontynuować podróży swoim samochodem. W takiej sytuacji nasza pomoc-drogowa pomoże w odholowaniu uszkodzonego pojazdu na parking strzeżony, do warsztatu lub w inne wskazane przez klienta miejsce. Dlatego najlepiej zawsze mieć pod ręką numer do naszej AutoLawety: pomoc drogowa – laweta -Wrocław -autostrada – holowanie, aby mieć go w sytuacji awaryjnej jadąc przez Wrocław – lub po autostradzie A4 (Dolnośląskie).

Holowanie Wrocław

Nasza pomoc drogowa udzieli Ci bezpłatnej pomocy przez telefon w sytuacjach, w których mamy wieloletnie doświadczenie, takich jak – holowanie aut – naprawa na drodze oraz naprawy powypadkowe i kompleksowa likwidacja szkód powypadkowych → bezgotówkowo. Nasi klienci nie muszą martwić się żadnymi formalnościami.  Z doświadczenia wiemy, że Klient w stresie popełnia wiele błędów, które później bardzo trudno naprawić- wtedy cierpi jego rozbite auto i on sam.

POMOC DROGOWA-WROCŁAW 24h (laweta i holowanie Wrocław) wykonuje holowanie aut osobowych oraz terenowych i dostawczych.

Załadunek umożliwiają różne akcesoria dla pomocy drogowej, które ogromnie ułatwiają pracę.

Nasza autolaweta ma łagodne najazdy, co jest  ważne przy samochodach z niskim zawieszeniem, sportowych czy ospojlerowanych.

Pomoc drogowa jest wyposażona w wyciągarkę o udźwigu 4500 kg.

Auto-Laweta umożliwia także holowanie przyczep.

Pomoc drogowa w kabinie może przewozić 3 osoby.